HML 20 Cпецифікація екскаватора Terex-Schaeff ( - 1994)

Вага: 4.9т – Стандартні шини: 12.0-18 – Мін. ємність ковша: 0.065м³ – Макс. ємність ковша: 0.200м³ – Серія моделі: HML – виробник …

Вага: 4.9т – Стандартні шини: 12.0-18 – Мін. ємність ковша: 0.065м³ – Макс. ємність ковша: 0.200м³ – Серія моделі: HML – виробник двигуна: Deutz

Ознайомтеся з детальними специфікацією, інформацією та технічними даними для екскаватора Terex-Schaeff HML 20, виготовленого між - 1994. Отримайте краще розуміння специфікації екскаватора Terex-Schaeff HML 20. Дивіться інформацію, наприклад: Вага: 4.9т – Стандартні шини: 12.0-18 – Мін. ємність ковша: 0.065м³ – Макс. ємність ковша: 0.200м³ – Серія моделі: HML – виробник двигуна: Deutz і більше.

Технічні характеристики - HML 20 Terex-Schaeff

Специфікація

Примітка: усі дані, що наведені нижче, перевіряються експертами команди LECTURA Specs. Однак, можуть бути неповні дані та помилки. Зверніться до нашої команди з будь-якими пропозиціями щодо змін.

Вага
4.9 т
Стандартні шини
12.0-18
Мін. ємність ковша
0.065 м³
Макс. ємність ковша
0.200 м³
Серія моделі
HML
виробник двигуна
Deutz
Тип двигуна
F4L1011
Потужність двигуна
38 кВт

Базова модель в т.ч. Кабіна ROPS, FOPS, стандартна стріла та стандартне відро

Спеціальне обладнання

дизильний сажовий фільтр
No
ніж бульдозера
No
Регулювання кабіни
No
попередження про перевантаження
No
екскаватор-перевантажувач(для складських робіт)
No
направляюча рельса
No
Кондиціонер
No
зчеплювальний пристрій гідравлічний
No
зчеплювальний пристрій механічний
No

Отримайте оригінальну таблицю з даними (PDF) на вашу поштову скриньку.

Купівля та оренда

Замовте Terex-Schaeff HML 20 якісно, безпечно та швидко з WAH logo

WEST AUTO HUB допоможе вам знайти важку техніку у перевірених дилерів, організувати покупку, доставити та розмитнити транспорт в Україні.

Про WEST AUTO HUB

У нас є обширний досвід у сфері покупок та імпорту транспортних засобів до України. Ми імпортували більше 136 000 транспортних засобів протягом останніх 8 років.

Порівняти Terex-Schaeff HML 20 з подібною Колісні екскаватори

Terex-Schaeff HML 20

Terex-Schaeff HML 20

Вага:
4.9 т
Стандартні шини:
12.0-18
Мін. ємність ковша:
0.065 м³
Макс. ємність ковша:
0.200 м³
Yanmar B 50

Yanmar B 50

Вага:
5 т
Макс. ємність ковша:
0.14 м³
Terex-Schaeff HML 20

Terex-Schaeff HML 20

Вага:
4.9 т
Стандартні шини:
12.0-18
Мін. ємність ковша:
0.065 м³
Макс. ємність ковша:
0.200 м³
Zeppelin ZM 4

Zeppelin ZM 4

Вага:
4.5 т
Стандартні шини:
12-16.5

Запчастини та компоненти

Отримайте запчастини для Terex-Schaeff HML 20 легко від наших партнерів

Запчастини

Запитайте нас про запчастини які розглядаєте у наших партнерів за декілька кроків і виберіть найкращу пропозицію. Якщо ви дилер або власник, LECTURA може порадити вас у правильному напрямку. Замовити запчастини до Колісні екскаватори можна з легкістю сьогодні - по всьому світу.

Розрахунок вартості доставки

Колісні екскаватори Послуги із транспортування та доставки

У разі, якщо ви шукаєте доставку техніки, подайте заявку на нашу послугу Перевірте найбільш підходящі способи доставки для Колісні екскаватори основану на вазі та габаритах Наші партнери надають різні можливості та послуги, які задовольняють вашим ваші бажання.